Hírek

Mini Interschutz Balatonföldváron? – Szakmai bemutatók, kiállítás, verseny 2021. augusztus. 09. 08:43

A világ vezető fejlesztői, cégei a földrész legnagyobb szakmai rendezvényére, az Interschutzra időzítették újdonságaikat. A Covid miatt elmaradt rendezvényen bemutatásra tervezett eszközök egy része szeptember 18-án egy napra Balatonföldvárra, a Naro Kempingbe költözik.

Számos alkalommal riasztották a tűzoltókat a hétvégén a vihar miatt 2021. augusztus. 06. 09:19

Hétvégén az ország több pontján kellett a vihar miatt beavatkozniuk az önkéntes tűzoltóknak.

Lehasadt faágak miatt riasztották Győr-Moson-Sopron megye tűzoltóit 2021. augusztus. 06. 08:47

Győr-Moson-Sopron megye tűzoltóit tegnap háromszor is lehasadt faágak miatt riasztották.

Hulladék égett Jánossomorja külterületén 2021. július. 28. 15:37

Csütörtökön délután körülbelül háromszáz négyzetméteren kapott lángra az aprított, bálázott vegyes hulladék egy hulladékkezelő telepen, Jánossomorja külterületén, a 86-os főút mellett.

Melléképület égett Páliban 2021. július. 28. 15:35

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy családi házhoz hozzáépített, fa szerkezetű melléképület Páliban, a Petőfi utcában kedden délután.

Természetbeni támogatást kapnak az önkormányzati tűzoltóságok és az önkéntes tűzoltó egyesületek 2021. július. 23. 12:10

A korábban már jóváhagyott pénzbeli támogatások után döntés született az önkormányzati és önkéntes tűzoltóságok természetbeni támogatásairól is.

Sikerrel lezajlott a III. Kárpát-medencei Önkéntes Tűzoltózenekari Találkozó 2021. július. 19. 07:44

Kecskemét főterén és a közeli utcákban a Katasztrófavédelem Központi Zenekara mellett térzenét adott hat határon túli és négy anyaországbeli önkéntes tűzoltó zenekar.

X. Országos Ifjúsági és a IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny – kiírás 2021. július. 16. 06:51

A Magyar Tűzoltó Szövetség a Komárom-Esztergom Megyei Tűzoltó Szövetséggel közösen megszervezi a 2021. évi X. Országos Ifjúsági és a IX. Országos Hagyományos Tűzoltóversenyt 2021. szeptember 4-5-én a Tatai Olimpiai Központban.