VII. Országos CTIF kapocskupa verseny Nagycenk 2019.03.23.

2019-03-29 19:26:50

Nagycenk község Tornacsarnokában 2019. 03. 23.-án került megrendezésre az VII. országos CTIF tűzoltó kapocskupa verseny.

A verseny megnyitóján köszöntőt mondott Ragats Péter Nagycenk ÖTE parancsnoka, ezt követően a versenybírók nevében Horváth Gábor versenybizottsági vezető hasznos szakmai információkkal látta el a versenyző csapatokat. A verseny során kezdetben minden csapat három szerelést hajtott végre, majd az eredmények alapján megkezdődött az egymás elleni kieséses verseny. A verseny végén a csapatok oklevelet és emléktárgyat kaptak, melyeket Vécs Pál Győr-Moson-Sopron Megyei Tűzoltó Szövetség elnöke és Ragats Péter adott át. Az értékelést Horváth Gábor a Magyar Tűzoltó Szövetség versenybizottságának vezetője tartotta. Kategóriánként a nap folyamán legjobb időeredményt teljesítő csapatok vihették haza a vándordíjat, azaz a kapocskupát, amit Vértessomló férfi és Tótkomlós női csapata birtokolhat a következő versenyig. A verseny jó hangulatban zajlott le.

Az alábbi eredmények születtek:

Férfi:

I. Vértessomló