Győr-Moson-Sopron Megyei Tűzoltó Szövetség éves közgyűlése

2019-02-21 11:16:25

A Győr-Moson-Sopron Megyei Tűzoltó Szövetség 2019.02.16.-án 18 órai kezdéssel tartotta meg éves közgyűlését a fertőszentmiklósi ÖTE szertárban.

Vendégeink között köszönthettük Sallai Péter tűzoltó dandártábornokot, a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Igazgatóját és Balogh Ferenc Urat, Megyei Szövetségünk korábbi elnökét. Közgyűlés keretében Vécs Pál elnök beszámolt a 2018-as évi eseményekről, végzett munkálatokról és a Szövetség gazdasági helyzetéről. Ezt követően felügyelő bizottság elnöke, Kozma Zoltán tartotta meg beszámolóját. Vécs Pál elnök ismertette a 2019-es év terveit, feladatait. A közgyűlés végén Sallai Péter Igazgató Úr mondott beszédet, méltatta a Szövetség és az Igazgatóság közötti szoros együttműködést és további sikeres együttműködésről biztosította a feleket. A hivatalos rész zárását követően vacsora és kötetlen beszélgetés következett.